دستگاههای جوش اسپاد

محصولات اسپاد دارای 24 ماه گارانتی تعمیر و 10 سال خدمات پس از فروش مونتاژ ایران (تحت لیسانس بهترین و با کیفیت ترین کارخانه تولیدی کشور چین) تنظیم اتوماتیک پیش گرم برای جوشکاری روان تنظیم اتوماتیک جریان ضد چسبندگی سیستم قطع اتوماتیک جریان در هنگام چسبیدن الکترود قابلیت جوشکاری با الکترودهای استیل اسیدی، قلیایی و فلزات سنگین و فن 4500 تایوانی می باشند.

دستگاه جوش اینورتر اسپاد، جوش و برش مقدم

دستگاه جوش اینورتر اسپاد SPAD مدل Arc200m

مشخصات :

برند

اسپاد

منبع تغذیه

برقی

ولتاژ ورودی

220 ولت

فرکانس

50/60 هرتز

جریان ورودی اسمی

23 آمپر

ولتاژ بی باری

65 ولت

جریان خروجی

30-18 آمپر

ولتاژ خروجی اسمی

28 ولت

وزن (کیلوگرم)

6

این دستگاه محصول شرکت اسپاد می باشد

با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا سری (آی جی بی تی) می باشد.دو عدد ولوم روی دستگاه می باشد که ولوم اول ولوم جریان و ولوم دوم پیش گرم نام دارد. در قسمت جلوی دستگاه یک کلید تعبیه شده است که ولتاژ بی باری را تنظیم می کند. این دستگاه شامل صفحه نمایشگر دیجیتال ، کلید پاور و فیش های بزرگ می باشد. محتویات این دستگاه دارای 5 متر سیم و کابل 500 آمپر و ماسک جوشکاری است. قابلیت جوشکاری مداوم با الکترود سایز 2.5  و قابلیت جوشکاری تا الکترود سایز5 از دیگر مشخصه های این دستگاه می باشد. این دستگاه با بهره گیری از قوی ترین و گران ترین نوع IGBT ساخت ایالت متحده آمریکا و کره جنوبی در نوع خود بی نظیر می باشد. کلید VRD تعبیه شده روی دستگاه برای کاهش ولتاژ خروجی برای جلوگیری از شوک الکتریکی، از مزیت های مهم آن محسوب می شود. همچنین با بهره گیری از دستگیره ارگونومیک و بدنه مستحکم تمام فلزی، سهولت و اطمینان خاطر را به مشتریان ارائه می دهد.

 

دستگاه جوش اینورتری اسپاد، گروه فنی و مهندسی مقدم

برند

اسپاد

منبع تغذیه

برقی

ولتاژ ورودی

220 ولت

فرکانس

50/60 هرتز

جریان ورودی اسمی

35 آمپر

ولتاژ بی باری

65 ولت

جریان خروجی

30-250 آمپر

ولتاژ خروجی اسمی

28 ولت

وزن (کیلوگرم)

8 کیلوگرم

این دستگاه محصول شرکت اسپاد و با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا سری (آی جی بی تی) می باشد. سه عدد ولوم روی دستگاه می باشد که ولوم اول ولوم جریان و ولوم دوم نفوذ جوش  و ولوم سوم پیش گرم نام دارد.  این دستگاه شامل صفحه نمایشگر دیجیتال ، کلید پاور و فیش های بزرگ می باشد. محتویات این دستگاه دارای 5 متر سیم و کابل 500 آمپر و ماسک جوشکاری است. قابلیت جوشکاری مداوم با الکترود سایز 4  و قابلیت جوشکاری تا الکترود سایز5 از دیگر مشخصه های این دستگاه می باشد. این دستگاه با بهره گیری از قوی ترین و گران ترین نوع IGBT ساخت ایالت متحده آمریکا و کره جنوبی در نوع خود بی نظیر می باشد. همچنین با بهره گیری از دستگیره ارگونومیک و بدنه مستحکم تمام فلزی، سهولت و اطمینان خاطر را به مشتریان ارائه می دهد.

 

دستگاه جوش اینورتری اسپاد، گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم

 

برند

اسپاد

ولتاژ ورودی

220 ولت

فرکانس

50/60 هرتز

جریان ورودی اسمی

20 آمپر

ولتاژ بی باری

65 ولت

جریان خروجی

30-160 آمپر

ولتاژ خروجی اسمی

28 ولت

وزن (کیلوگرم)

4.5 کیلوگرم

با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی های روز دنیا سری (ای جی بی تی)می باشد. این دستگاه بسیار کامپکت بوده و برای حمل و نقل مناسب است.

2عدد ولوم بروی دستگاه می باشد که ولوم اول ولوم جریان و ولوم دوم نفوذ جوش نام دارد. در قسمت جلوی دستگاه یک کلید تعبیه شده است که ولتاژبی باری را تنظیم می کند. این دستگاه شامل صفحه نمایشگردیجیتال، کلید پاور و فیش های بزرگ می باشد. قابلیت جوشکاری با سیکل بالا با الکترود سایز2.5 و قابلیت جوشکاری تا الکترود سایز4  و قابلیت جوشکاری در ولتاژ ورودی نوسانی 170 تا 240 ولت از مزایای این دستگاه محسوب می شود. محتویات این دستگاه دارای 4 متر سیم و کابل 500 آمپر و ماسک جوشکاری است.  این دستگاه با بهره گیری از قوی ترین و گران ترین نوع IGBT ساخت ایالت متحده آمریکا و کره جنوبی در نوع خود بی نظیر می باشد. همچنین با بهره گیری از دستگیره ارگونومیک و بدنه مستحکم تمام فلزی، سهولت و اطمینان خاطر را به مشتریان ارائه می دهد.

دستگاه جوش اینورتر اسپاد، گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم

برند

اسپاد

منبع تغذیه

برقی

ولتاژ ورودی

220 ولت

فرکانس

50/60 هرتز

جریان ورودی اسمی

28 آمپر

ولتاژ بی باری

65 ولت

جریان خروجی

30-200 آمپر

ولتاژ خروجی اسمی

28 ولت

وزن (کیلوگرم)

6.5 کیلوگرم

این دستگاه جوش اینورتر محصول شرکت اسپاد و با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا سری (آی جی بی تی) می باشد. بعنوان بهترین دستگاه جوش خانگی و صنعتی دارای دو عدد ولوم روی دستگاه می باشد که ولوم اول ولوم جریان و ولوم دوم نفوذ جوش نام دارد. در قسمت جلوی دستگاه یک کلید تعبیه شده است که ولتاژ بی باری را تنظیم می کند. این کلید که کلید VRD نام دارد، که در موتور جوش برای کاهش ولتاژ خروجی برای جلوگیری از شوک الکتریکی تعبیه شده است که از مزیت های مهم آن محسوب می شود. این دستگاه شامل صفحه نمایشگر دیجیتال ، کلید پاور و فیش های بزرگ می باشد. محتویات این دستگاه دارای 4 متر سیم و کابل 500 آمپر و ماسک جوشکاری است. قابلیت جوشکاری مداوم با الکترود سایز 3 ، قابلیت جوشکاری با سیکل بالابا الکترود سایز4 ، قابلیت جوشکاری تا الکترود سایز5 و قابلیت جوشکاری در ولتاژ ورودی نوسانی 170 تا 240 ولت از دیگر مشخصه های این دستگاه می باشد. این دستگاه با بهره گیری از قوی ترین و گران ترین نوع IGBT ساخت ایالت متحده آمریکا و کره جنوبی در نوع خود بی نظیر می باشد. همچنین با بهره گیری از دستگیره ارگونومیک و بدنه مستحکم تمام فلزی، سهولت و اطمینان خاطر را به مشتریان ارائه می دهد. گذشته از تمامی موارد فنی دستگاه جوش اینورتر فوق میتوان آن را به عنوان یک دستگاه جوش اینورتر ارزان نامید.

دستگاه جوش اینورتر اسپاد، گروه فنی و مهندسی جوش و بر ش مقدم

برند

اسپاد

منبع تغذیه

برقی

ولتاژ ورودی

220 ولت

فرکانس

50/60 هرتز

جریان ورودی اسمی

35 آمپر

ولتاژ بی باری

65 ولت

جریان خروجی

30-200 آمپر

ولتاژ خروجی اسمی

28 ولت

وزن (کیلوگرم)

7 کیلوگرم

با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا سری (آی جی بی تی) می باشد. دو عدد ولوم روی دستگاه می باشد که ولوم اول ولوم جریان و ولوم دوم  نفوذ جوش نام دارد. این دستگاه شامل صفحه نمایشگر دیجیتال ، کلید پاور و فیش های بزرگ می باشد. محتویات این دستگاه دارای 5 متر سیم و کابل 500 آمپر و ماسک جوشکاری است. قابلیت جوشکاری مداوم با الکترود سایز 3 ، قابلیت جوشکاری با سیکل بالا با الکترود سایز 4 و قابلیت جوشکاری تا الکترود سایز 5 از دیگر مشخصه های این دستگاه می باشد. این دستگاه با بهره گیری از قوی ترین و گران ترین نوع IGBT ساخت ایالت متحده آمریکا و کره جنوبی در نوع خود بی نظیر می باشد. همچنین با بهره گیری از دستگیره ارگونومیک و بدنه مستحکم تمام فلزی، سهولت و اطمینان خاطر را به مشتریان ارائه می دهد.