لزوم آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر

به دلیل پرکاربرد شدن دستگاه های جوش اینورتر نیاز به تعمیرات آن ها هم بسیار احساس می شود.

شاید با جستجو کردن عباراتی شبیه آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر یا آموزشگاه تعمیرات دستگاه جوش اینورتر در تهران یا عباراتی مشابه به این صفحه رسیده باشید.

با یادگیری این دوره آموزشی می توانید نیاز به تعمیرات آن را پاسخ داده و کسب درآمد قابل توجهی داشته باشید.


آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر

آموزش تعمیر جوش اینورتر در گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم شامل عیب یابی برد انواع دستگاه جوش اینورتر و آموزش تعمیر رکتی فایر میباشد. دوره آموزش تعمیر دستگاه جوش در این مجموعه با عضویت کارآموزان در گروه آموزشی مرتبط در تلگرام و ایتا آغاز می شود. جزوه صحافی شده آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر به نام کارآموز تهیه و همراه با یک دی وی دی شامل فیلم های آموزش تعمیرات دستگاه جوش که توسط مهندس مهدی مقدم تولید شده اند، در اختیار کارآموز قرار داده می شود.

کار آموز بسته به نیاز خود می تواند جزوه آموزش تعمیرات دستگاه جوش با تکنولوژی ماسفت و یا آموزش تعمیرات دستگاه جوش با تکنولوژی آی جی بی تی را تهیه کرده و به عنوان عضو جدید این مجموعه مشغول فعالیت شود.

در هر یک از این جزوات، ابتدا به شناخت تک تک قطعات موجود در هر یک از طبقات دستگاه جوش اینورتر پرداخته شده است. این قطعات شامل قطعات DIP  و قطعات ریز تر SMD و آی سی ها IC روی مدارها و بردهای دستگاه جوش اینورتر است. آموزش بصورت کاربردی و توسط مهندس مقدم تدریس میشود. کلیه موارد در عیب یابی مدار جوش، مسیر یابی و برطرف کردن عیوب دستگاه جوش مطرح شده است.

 

شناخت مدار جهت عیب یابی اینورتر جوش و مراحل ولتاژگیری روی بردهای این دستگاههای جوش از سرفصلهای اصلی بشمار میرود. آموزش تعمیرات اینورتر با توجه به تکنولوژی این دستگاهها امری لازم در بازار کار می باشد.

 

123movies